Merkez: 0312 358 54 00 Zirve araç kiralama Merkez
Fatih Cad. No: 116/C Tepebaşı Keçiören, Ankara, ON 06290

Şube: 0312 432 22 22 Zirve araç kiralama Yenimahalle
Ragıp Tüzün Caddesi 137/1 Yenimahalle, Ankara, ON 06300

Ankara'da Ucuz Oto Kiralayın

Bir aracın sürekli arıza vermemesi adına bakımlarının yapılması ve trafikte sorunsuz kullanım sağlanabilmesi içinse gerekli sigorta ve muayenelerin tam olması gereklidir. Bu tip işlemlerle uğraşmak istemeyen ve kendine ait bir aracı gereksiz masraf olarak düşünen bireyler için ihtiyaç anında firmamız Ucuz Oto Kiralama hizmeti ile devreye girmektedir. Sizler için seçkim marka ve modellerden oluşturmuş olduğumuz 128 adetten oluşan araç filomuz sayesinde istediğiniz bir aracı günlük ya da uzun vadede kiralayabilir ve bakım, sigorta gibi işlemlerle uğramadan sadece aracın keyfini çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra maddi yetersizlikten ötürü istediği bir markanın modeline sahip olamayan kişiler içinde alternatif bir firma olduğumuzu hatırlatır ve hafta sonları aileleriyle keyifli zaman geçirebilmeleri için Zirve oto kiralama olarak Ucuz Araç Kiralama Ankara hizmeti sunan firmamızı ziyaret etmelerini tavsiye etmekteyiz.

Firmamız her kesim insanın bütçesine hitap edecek şekilde araç kapasitesini genişletmiş ve insanların bir başkasına muhtaç olmamaları adına uygun koşullarda ekonomik araçlar bünyesinde bulundurmaktadır. İster özel bir toplantınızda isterseniz de ailenizle şehir içi gezintilerinizde kullanmak üzere Ucuz Araç Kiralama fırsatından yararlanabilirsiniz. Haftalık ya da aylık kiralama durumlarında şirketimiz zaman içinde kampanyalar yapmaktadır ve bizlerin sürekli olarak takipçisi olduğunuzda bu kampanyalardan faydalanabilir ve daha uygun fiyata uzun vadede araç kullanabilirsiniz. Firma prosedürü gereğince bizlerden aracı kiraladığınızda sizden başkası aracı kullanırsa olası kaza anında tüm sigortalar geçersiz sayılır ve kaza bedeli tarafınıza yansıtılacaktır. Ancak firmamıza ek bir ücretle 2. bir sürücü belirttiğinizde hiçbir sorun çıkmadan aracı rahatlıkla değişimli kullanabilirsiniz.

Sizlerin Ucuz Oto Kiralama Ankara bölgesindeki araç ihtiyaç taleplerinizde, bazı sürücü vasıflarına sahip olmanız gereklidir. Bu durum kiralayacağınız aracın sınıfına göre değişkenlik göstermekte olup, tüm araç kiralama koşullarına detaylı olarak www.zirveotokiralama.com web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden online araç rezervasyonu da yapabilir ve müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede dönüş sağlayarak kolayca araç ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmamız sizlere VİP şoför hizmeti, bebek koltuğu, navigasyon, adrese teslimat gibi ücretli ve ücretsiz olmak üzere çeşitli hizmetler sunmaktadır. Böylesine konforlu bir hizmete sahip olmak için yapacağınız tek şey Zirve Oto Kiralama firmamızın size yakın bir şubesini aramak veya ziyaret etmek olmalıdır.